تیگو ۷ جدید وارد بازار ایران می‌شود + عکس و تمام جزئیات

تیگو ۷ جدید وارد بازار ایران می‌شود + عکس و تمام جزئیات

شرکت مدیران خودرو به دنبال ارتقای محصولات، تصمیم گرفته که با معرفی تیگو۷ پرو نوسازی سبد تولیدات خود را سرعت ببخشد و در همین راستا، خودروهای جدیدی را به بازار معرفی می‌کند.

به گزارش اتاق خبر دنده معکوس، پس از معرفی تیگو ۸ پرو اکنون نوبت به تیگو ۷ پرو رسیده است. کراس اوور جدیدی که مشتریان در آینده نزدیک، موفق به دیدار آن در ایران خواهند شد.

جلو پنجره تیگو ۷ پرو بر اساس طرح ماتریسی سه بعدی طراحی شده که با ایجاد بازی نور و سایه، یک اثر هنری پرسپکتیو به وجود آورده است. چراغ‌های جلو تیگو ۷ پرو هم که از نوع LED ماتریسی هستند، در بالاترین ارتفاع ممکن و در نزدیکی محل اتصال جلو پنجره و کاپوت قرار گرفته‌اند.

به لطف این چراغ‌های، تیگو ۷ پرو چهره‌ای فریبنده و با شخصیت به‌خود گرفته است. خطوط برجسته روی بدنه تیگو ۷ پرو از ترکیب سه خط غلیظ تشکیل یافته‌اند.

حالت شیب‌دار سقف خودرو که از جلو به سمت ستون C امتداد پیدا کرده است، در کنار اسپویلر اضافه شده به بالای شیشه عقب، چهره کلی این کراس اوور جذاب را آیرودینامیک‌تر نشان می‌دهد.

ویژگی ظاهری بارز تیگو ۷ پرو، چراغ LED پیوسته در عقب است که با توجه به فرم هندسی خاص، عرض خودرو را بیشتر جلوه می‌دهد و حس پایداری به بیننده القا می‌کند.

هنوز مدیران خودرو در مورد نوع موتور بکاررفته در این خودرو برای بازار ایران اطلاعاتی را ارائه نداده ولی این خودرو در بازارهای جهانی با موتور ۱٫۵ لیتری با ۱۴۷ اسب بخار قدرت و ۲۱۰ نیوتون متر گشتاور ارائه می‌شود.

پاسخ دهید

لطفاً نظرتو بنویس، حتماً رسیدگی میشه
لطفاً نام خودت رو اینجا وارد کن