پلیس‌های راهور دوچرخه‌سوار شدند

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از بهره‌گیری مأموران پلیس راهور منطقه ۲۰ تهران از دوچرخه برای اجرای مأموریتهای محوله خبر داد.

به گزارشاتاق خبر دنده معکوس به نقل از تسنیم، سرهنگ علی همه‌خانی از استفاده کارکنان، کارشناسان و متصدیان ترافیک منطقه 20 پلیس راهور فاتب به منظور اجرای مأموریتهای محوله در سطح منطقه خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری رئیس و کارکنان منطقه  20 پلیس راهور فاتب، در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری و به کارگیری مدلهای حمل و نقل پاک، پلیس راهور فاتب با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیکی منطقه 20، به منظور برقراری نظم و انضباط ترافیکی در برخی  معابر و میادین این مطنقه و در میدان شهرری  و خیابان 24 متری، با استفاده از دوچرخه به مأموریت خود پرداختند.

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک  پلیس راهور فاتب تصریح کرد: هدف از این اجرای این  طرح سلامتی کارکنان و کاهش آلودگی هوا و همچنین  اجرای برخی مأموریتها و اقداماتی است که می‌توان با استفاده از دوچرخه به آنها رسیدگی کرد.

وی، بازدید از برخی تصادفات، حضور  داشتن در برخی معابر و میادین که با استفاده از دوچرخه را از دیگر اهداف این طرح دانست.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: امید است با پیگیری‌های به عمل آمده توسط پلیس راهور فاتب دیگر مناطق نیز به این امکان مجهز شوند.

پاسخ دهید

لطفاً نظرتو بنویس، حتماً رسیدگی میشه
لطفاً نام خودت رو اینجا وارد کن