قیمت خودرو | آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو

قیمت خودرو در بازار

بازار خودرو این روزها در حالی در سراشیبی قیمت قرار گرفته که نمایندگان مجلس به دنبال اجرای طرحی برای ساماندهی این بازار هستند. اما راهکارهای واردات خودرو در این طرح چیست؟

به گزارش اتاق خبر دنده معکوس، ثبات نسبی و نوسانات رو به پایین قیمت ارز طی روزهای جاری باعث نزولی شدن قیمت برخی خودروها و ثبات نرخ بعضی دیگر از خودروها در بازار شده است.

در این وضعیت تعداد زیادی فروشنده خودرو در بازار وجود دارد، اما خریدار چندانی دیده نمی‌شود و بیشتر متقاضیان فعلا برای خرید خودرو دست نگه داشته‌اند.

در این شرایط هم اکنون قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار با افت یک میلیون تومانی به ۳۱۱ میلیون تومان و قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با کاهش یک میلیون تومانی به ۲۵۱ میلیون تومان رسیده است.

در مورد قیمت پراید در بازار نیز باید به افت ۲ میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت ۱۳۷ میلیون تومان اشاره کنیم.

همچنین در بازار قیمت سایپا ۱۱۱ با کاهش ۲ میلیون تومانی به ۱۵۳ میلیون تومان رسیده است. قیمت سایپا ۱۳۲ مدل ۹۸ نیز یک میلیون تومان پایین آمده و به ۱۳۲ میلیون تومان رسیده است.

در عین حال در بازار قیمت پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک ۴۲۵ میلیون تومان، تندر۹۰ مدل E2 معادل ۳۴۲ میلیون تومان، تندر پلاس اتوماتیک ۴۶۲ میلیون تومان، دنا ۳۱۲ میلیون تومان، دنا پلاس دنده ای توربو ۴۱۲ میلیون تومان و هایماS7 معادل ۶۰۰ میلیون تومان است.

در همین حال، سمند LX با قیمت ۲۴۵ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ مدل جی ال ایکس با قیمت ۲۲۷ میلیون تومان، پژو پارس۲۷۰ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۳۰۰ میلیون تومان در بازار عرضه می‌شوند.

امروز در بازار قیمت تیبا ۱۴۸ میلیون تومان، تیبا ۲ معادل ۱۶۰ میلیون تومان و کوییک دنده‌ای ۱۷۳ میلیون تومان است.

البته نابسامانی بازار باعث شده تا قیمت‌های متفاوتی برای خودروها اعلام شود و اصولاً نرخ‌گذاری در چنین بازاری تابع حساب و کتاب خاصی نیست.

پاسخ دهید

لطفاً نظرتو بنویس، حتماً رسیدگی میشه
لطفاً نام خودت رو اینجا وارد کن